دکتر حسینعلی یاوری

دندانپزشک

جراحی دندانپزشکی

دندانپزشکی زیبایی

ایمپلنتولوژیست

معرفی دکتر حسینعلی یاوری

ارائه خدمات کامل دندانپزشکی .

هر نوبت مسواک کردن باید حداقل دو دقیقه به طول بینجامد و کارشناسان توصیه می کنند افراد برای اطمینان از تمیز شدن محیط دندان های خود می توانند از مسواک برقی نیز استفاده کنند.

مسواک کردن حتی با صرف وقت و دقت فراوان تنها می تواند حدود ۶۵ درصد از میکروب ها و آلودگی های سطح دهان را پاک کند و برای تمیز کردن دندان ها باید از نخ دندان و دهانشویه به طور همزمان با مسواک استفاده کرد.

مینای دندان یکی از اعضای بسیار ارزشمند در بدن محسوب می شود که قابلیت بازسازی خود را ندارد و هرگونه حفره یا پوسیدگی دندان آن را برای همیشه تخریب می کند، معمولا در روش های تهاجمی درمان پوسیدگی مانند پرکردن یا عصب کشی دندان، بخش زیادی ازمینای دندان ازبین می رود در صورتی که اگر فرد به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت داده و به طور مرتب مسواک بزند از همه این هزینه های پزشکی و درد ناشی از پوسیدگی، تزریق داروی بی حسی و سایر موارد بی نیاز می شود.

علاوه بر پوسیدگی دندان ها، التهاب لثه نیز یکی دیگر از نتایج رسیدگی نکردن به بهداشت دهان و دندان است و می تواند در دراز مدت منجربه بیماری پریودنتیت شودکه باعث تغییر فرم لثه ها و از دست دادن دندان ها می شود.

اتهاب و عفونت لثه می تواند باعث بروز بیماری های قلبی شود و براین اساس کارشناسان هشدار می دهند افراد بویژه سالمندان توجه وی‍ژه ای برای مراقبت از دندان و لثه های خود داشته باشند.
از جمله مزایای مسواک زدن، تمیزی و سفیدی دندان ها، خوشبو شدن دهان و تنفس، کاهش بیماری های دهان و دندان و افزایش اعتماد به نفس فرد به واسطه داشتن دندان هایی زیبا و سفید است.

با شناخت کافی از انواع ایمپلنت دندان و روش های انجام آنها در فک بالا و پایین گزینه ی مناسب را می توان انتخاب کرد. داشتن آگاهی قبل از انجام هرگونه روش درمانی اهمیت خاصی در رضایت و موفقیت درمان خواهد داشت.ایمپلنت

ایمپلنت

به طور کلی در معرفی ایمپلنت باید گفت :پایه ایمپلنت مانند ریشه دندان داخل استخوان قرار گرفته و استخوان فک به دلیل ساپورت توسط ایمپلنت تحلیل نمیرود. بنابراین فرم صورت، کمتر دستخوش تغییرات ناشی از از دست دادن دندان میشود.ایمپلنت به طور معمول در دو جلسه کار گذاشته می شود و عموما هنگامیکه شما تحت بی حسی موضعی هستید یک جراح دهان و دندان، پریودنتیست، و یا دندانپزشک عمومی آن را کار می گذارد. تا زمانی که ایمپلنت دندانی به فک شما جوش بخورد حدودا بین ۲ تا ۶ ماه زمان نیاز دارد و معمولا در صورت امکان یک پروتز موقت ( دندان موقت) به بیمار داده می شود. و جراحی و کاشت هر ایمپلنت می تواند در کمتر از ۳۰ دقیقه انجام شود.

ایمپلنت دندان بر خلاف دندان های مصنوعی که می توانند برداشته یا گذاشته شوند و متحرک باشند ، دائمی هستند. استفاده از پیچ تیتانیومی در استقرار ایمپلنت ها دوام بیشتری را در مقایسه با گزینه های انتخابی دیگر ارایه می دهد. اجزای انواع ایمپلنت دندان شامل:

پیچ تیتانیوم (به نام ایمپلنت) که به عنوان ریشه اصلی، در استخوان فک جاسازی و تعبیه می گردد .

تاج سرامیکی (به جای دندان در دهان)

یک اتصال دهنده که دو قطعه را پیوند می دهد (به نام اباتمنت)

اطلاعات تماس

دکتر حسینعلی یاوری

واقع در یزد – خیابان کاشانی – بعد از مسجد اتابکی

*جهت مشاهده محل دقیق مجموعه به نقشه مراجعه شود

تلفن های تماس:

           ۰۳۵۳۸۲۷۹۰۳۸

تماس مستقیم به تلفن ثابت

ساعات کاری مجموعه

ساعات کاری

روز های فرد ۱۰ الی ۱۲

عصر ها ۴ الی ۹ شب

امکانات مجموعه

  • دستگاه کارتخوان

  • سالن انتظار

گالری تصاویر مجموعه