درباره وبسایت آخر هفته بیشتر بدانید

جای کسب و کار شما خالیست

هرکسب و کاری ویژگی های متمایز خود را با دیگری دارد، اما نقطه اشتراک همه ی کسب و کارها برای پیشرفت، دیده شدن از سمت مردم است.

زمانی کسب و کار موفقی داریم که مورد تایید و حمایت مردم قرار بگیریم و برای این اتفاق باید دیده شویم و برای دیده شدن باید از کلمه ای اساسی به نام “تبلیغات” بهره گرفت، بدون استمرار در تبلیغات، موفقیت ۱۰۰ درصدی هرگز تضمین شده نیست.

هنری فورد می گوید: کسی که بخاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات خود را متوقف میکند، مانند کسیست که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کند.

امروزه حتی برای فروش محصول خود در خیابان یا مغازه ها، دیگر نمیتوان با گفتن جمله ای مثل: “بدو بیا حراجش کردم” فروش خوبی داشت و جلب توجه زیادی کرد؛ چرا که بازار رقابتی در عصر جدید مثل گذشته نیست، بازار رقابتی واقعی اینجاست؛ همینجا در دنیای اینترنت…

“آخر هفته” یک وب سایت ایرانی ست که با تمرکز بر معرفی کسب و کارهای مختلف در گوگل شکل گرفته؛ در تلاش است تا بستری مناسب را برای حرفه، تخصص و کار شما مهیا کند تا بتوانید در دنیای بزرگ اینترنت و دیجیتال کسب و کار خود را به دیگران نشان دهید و مطرح شوید.

دنیای بزرگ اینترنت دریچه ای برای حضور محصول و مشتری در فضای مجازی شده، نحوه ی تبلیغات و بازاریابی به گونه ای تغییر کرده که در جهان، تبلیغات سنتی جای خود را به تبلیغات اینترنتی و مجازی داده است؛ اثر گذاری این دگرگونی ها بر تمام کسب و کارها، مشاغل و مردم ایران و جهان دیده میشود. در فضای اینترنتی و دیجیتال اهمیت اثبات جایگاه و برند خود برهمگان روشن و شفاف گردیده، هر کسب و کاری برای حفظ و دیده شدن در این وادی مجازی تلاش میکند تا از دیگر رقبا عقب نماند.

شاید بسیار شنیده ایم که تبلیغات، جان یک تجارت است؛ تبلیغات مجازی و معرفی کسب و کارها در سایتهایی مثل “آخر هفته” راهی برای شناخته شدن خواهد بود.

بسیاری از کسب و کارها به این نتیجه رسیدند که تبلیغات میلیونی و هزینه های بسیار زیاد برای بازاریابی چهره به چهره و حتی بیلبوردهای شهری، نمیتواند به اندازه تبلیغات در اینترنت و اپلیکیشن های گوشی کارساز باشد، چرا که در هر خانه ای اگر ۳ نفر زندگی میکنند اغلب هر ۳ نفر آشنایی به اینترنت دارند که موبایل مارکتینگ در دنیا پرطرفدارترین نوع مارکتینگ به حساب می آید. پس برای معرفی کسب و کار خود در اینترنت نیاز به یک فضای مطمئن دارید،

“آخر هفته” معرفی کسب و کار شما را، در یک صفحه وب، بصورت اختصاصی انجام میدهد. یک بنر معرفی برایتان طراحی میشود، و شما اطلاعات مورد نظرتان را برای مخاطبین درج میکنید. این اطلاعات شامل: توضیحی از تخصص و کار شما، موقعیت مکانی، ساعت کار، نمونه کار، آدرس شبکه های مجازی شماست.

همچنین ما بخشی بعنوان “فروشگاه محصولات دیجیتال” و “معرفی کارگاه ها و سمینارها” در سایت برای تقاضای مخاطبین و کاربرین داریم تا فروشی از پکیج، کتاب، لوح فشرده، نرم افزارهای برنامه نویسی و مواردی دیگر را که تولید و تخصص شماست، انجام شود.

نیاز شما به بستری مثل “آخر هفته” یک دلیل ثبت شده دارد: شما حتی اگر فردی عینکی باشید و تا پایین پله آمده و از خانه خارج شده باشید و عینک را در بالا جا گذاشته باشید، احتمالا برنمیگردید تا عینک را بردارید اما بدون گوشی همراهتان هرگز از پله ها به بیرون خانه نمیروید پس در دنیای امروز باید کسب و کار خود را در بستری مثل “آخر هفته” معرفی کنید

از آنجاییکه شناخته شدن برند و شخصیت کاری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است باید به شکل مناسب در یک فضای مشخص این تبلیغات صورت بگیرد. برای موفقیت کسب و کار، باید اطلاع رسانی و ترویج مداوم انجام شود. زندگی ما در دنیای دیجیتال یک ” باید ” ایجاد میکند، باید به حضور در این شبکه ی دیجتالی.

“آخر هفته” برای دیده شدن شماست.